600 СУЧАСНИХ НОУТБУКІВ ОТРИМАЛИ ЗАКЛАДИ СФЕРИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОДЕЩИНИ
«Це – гуманітарна допомога від Міністерства охорони здоров’я України. Ноутбуки одразу ж були розподілені серед обласних закладів охорони здоров‘я. Покращення матеріально-технічної бази дасть змогу нашим медикам завжди бути на онлайн-зв’язку з пацієнтами, що в свою чергу дозволить їм екстрено та вчасно надавати допомогу жителям Одеської області» – розповіла директор Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА Наталія Одарій-Захар’єва.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299741669_368201708836132_7387369889502025798_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/300053992_368201635502806_4820862142058549556_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/300082803_368201672169469_2477378349879883704_n.jpg)