НОВИНИ ГРОМАД: ГОЛОВА ТЕПЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПЕРЕВІРИВ УМОВИ ДЛЯ ДІТЕЙ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ
Голова Теплицької сільської ради Іван Леонтьєв перевірив виконання попередніх зауважень, щодо підготовки закладів освіти Теплицької громади до нового навчального року. Напередодні вже відбувалися зустрічі з керівництвом закладів та відділом освіти громади. Перевіряли укриття.
– До початку навчального року залишаються лічені дні. Ми бачимо, що педагогічні колективи та техперсонал попрацювали сумлінно, – зазначив Іван Леонтьєв. – Начальнику відділу освіти доручено прорахувати перелік для виплати премій кожному.
Зазначимо, що в Теплицькій громаді харчоблоки оснащенні елементами обладнання за системою ХАССП (безпека харчування), складені меню за новим проектом Клопотенко. В класах світло і затишно. Очне навчання будуть отримувати ті діти, батьки яких дали згоду, всі інші навчатимуться онлайн.
За інформацією Теплицької сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1-7-1024x521.png)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/2-2-1024x512.png)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/3-1-1024x513.png)