НОВИНИ ГРОМАД: ПІДГОТОВКА УКРИТТІВ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ПАВЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ДО НОВОГО 2022-2023 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
В Новокапланівському та Вознесенському Першому закладах освіти Павлівської громади триває підготовка до нового 2022-2023 навчального року, який планується проводити в форматі очного навчання.
В цих закладах освіти в результаті проведення обговорень з батьками учнів було обрано саме очний формат навчання.
Міністерством освіти і науки України були підготовлені інструктивно-методичні матеріали щодо підготовки закладів освіти до 2022/223 навчального року, згідно з якими керівники закладів освіти мають розробити та підготувати документи для очної форми навчання. Одним із основних критеріїв – це облаштовані захисні укриття (підвали чи бомбосховища).
Відповідно до розпорядження сільського голови 09 серпня 2022 року всі школи будуть відвідані призначеною комісією з визначення стану готовності закладів освіти Павлівської сільської ради до нового 2022/2023 навчального року.
За інформацією Павлівської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/2-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/3-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/4-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/5-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/6.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/7.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/8-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/9.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/10.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/12.jpg)