НОВИНИ ГРОМАД: СЬОГОДНІ В БОЛГРАДІ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК
В День Незалежності України на центральній алеї в Болграді, біля фонтану, відбувся ярмарок, на якому свої вироби декоративно-прикладного мистецтва представили майстри Болградської громади.
Частка коштів від реалізації різноманітних хенд-мейд виробів наші майстри передали на підтримку ЗСУ, які боронять країну. А саме – на придбання дрону. Долучитись до цієї доброї справи можна було не лише купив вироби, а й додав посильну суму у спеціальні скриньки.
«Висловлюю нашім волонтерам й волонтеркам, які організували цей Благодійний ярмарок, причому вже не вперше, сердечну подяку від імені Болградської міської ради. Окрема вдячність кожному з майстрів, які погодилася взяти участь у цьому ярмарку й тим самим допомогти нашім захисникам», – наголосив перший заступник Болградського міського голови Андрій Гарвалов, вручив учасникам ярмарку сертифікати на знак вдячності.
Додамо, що приєднатися до благодійної акції на підтримку Збройних Сил України можуть и зараз усі небайдужі до майбутнього нашої України, перерахував кошти на рахунок волонтерки Лілії Биковської.
Номер карткового рахунку: 5168742245065192
Реквізити IBAN: UA573052990000026204887246198 Приват Банк
Разом – ми сила!
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301120431_372270185095951_7962645106430577387_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301152591_372270511762585_8055725496847199815_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301155284_372270501762586_5002519163868691868_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301169677_372270228429280_6865009934348944533_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301265867_372270581762578_5632107497051214039_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301337100_372270168429286_7294915176693347031_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301530426_372270421762594_6776619388092856920_n-1024x461.jpg)