1. /
  2. Новини
  3. /
  4. ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА...

ЗВЕРНЕННЯ НАЧАЛЬНИКА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників

Шановні мешканці Болградського району!

Вітаю вас з Днем визволення України від фашистських загарбників! Минуло вже 78 років з тих героїчних часів, коли наші батьки, діди та прадіди визволили українську землю від нацистських окупантів.
Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишаться події Другої світової війни, яка принесла на нашу землю стільки болю та крові, коли за право бути вільним наш народ заплатив неймовірно страшну ціну.
Нажаль сьогодні Україна знову боронить свою незалежність та право бути вільними.
Тому наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті та чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.
Друга світова війна забрала та скалічила мільйони життів у всьому світі. Вона стала величезною трагедією для усього людства. У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв та відстоює рідну землю на передовій, самовідданою працею наближав перемогу в тилу, хто піднімав Україну з руїн та чиє життя забрала війна.
Низький уклін і глибока вдячність усім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Глибока шана солдатським вдовам та дітям війни.
Свято визволення – велике свято для кожного з нас, та, на жаль, воно затьмарене подіями, які відбуваються сьогодні в країни. Віримо, що наші воїні – герої переможуть ворога та зроблять усе можливе для встановлення миру на рідній землі.
Слава Україні! Україна переможе!

Голова
начальник Болградської
райдержадміністрації Геннадій БАМБУРА