ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ НА ДОРОЗІ
Безпека на дорозі – спільна відповідальність усіх учасників дорожнього руху. На чому би ви не пересувалися: пішки, на автобусі чи автомобілі, велосипеді чи самокаті – ви маєте поважати інших і дбати про власну безпеку.
Кожен пішохід і велосипедист може вжити заходів, щоби бути більш помітним у темряві, кожен кермувальник – дотимуватися безпечної швидкості, зважати на знаки. Пам’ятайте: через нові виклики, спричинені повномасштабною війною, всі екстрені служби працюють із великим навантаженням. Допомогти їм, намагаючись уникати аварій на дорогах, – може кожен.
Дотримуйтеся цих простих порад, будьте уважними і дбайте про себе!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313029491_503480705139484_2524394628558961820_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313315115_503480721806149_7580139691959138357_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313197732_503480711806150_817980751573325545_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314373151_503480708472817_4764726686955640969_n-1024x1024.jpg)