1. /
  2. Новини
  3. /
  4. ГЕННАДІЙ БАМБУРА ВЗЯВ УЧАСТЬ...

ГЕННАДІЙ БАМБУРА ВЗЯВ УЧАСТЬ В СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ ОДЕСЬКОЇ ОВА

29 листопада 2022 року начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура спільно з заступниками начальника Болградської РВА, головою Болградської районної ради Михайлом Садаклієвим , заступником військового комісара Болградського РТЦК та СП Володимиром Руснаком, начальником Болградського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області Романом Галкіним, керівниками структурних підрозділів Болградської РВА та головами громад району взяли участь в селекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації, яка пройшла під головуванням начальника ОВА Максима Марченко.

Під час наради начальник Болградської РВА та всі начальники РВА області звітували про стан справ у ввірених їм районах.

Учасники наради обговорили питання облаштування «Пунктів незламності» в Одеській області. З даного питання доповів директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Сергій Готко.

Про забезпечення роботи та стабілізації енергосистеми Одеської області проінформували генеральний директор «ДТЕК Одеські Електромережі» Дмитро Григор’єв та директор Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності обласної державної адміністрації Антон Шалигайло.

Марина Зінченко, директор Департаменту фінансів ОДА, доповіла про деякі питання завершення бюджетного періоду 2022 року та формування місцевих бюджетів Одеської області на 2023 рік.

Директор Департаменту соціальної та сімейної політики Тетяна Дементьєва, розповіла про проведення роботи щодо розміщення внутрішньо переміщених осіб.

У завершені наради присутні обговорили результати освоєння субвенції з державного бюджету для забезпечення житлом дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, з цього питання проінформувала начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Наталія Утюпіна.

Після завершення селекторної наради очільник району Геннадій Бамбура надав ряд відповідних доручень керівникам структурних підрозділів Болградської РВА та головам громад району.