НОВИНИ ГРОМАД: СПОРТСМЕНКА З АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ УВІЙШЛА ДО ЧВЕРТЬФІНАЛУ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З БОКСУ СЕРЕД МОЛОДІ
В ці дні, з 14 по 26 листопада, у Іспанії проходить Чемпіонат світу з боксу серед молоді, в якому бере участь спортсменка Арцизької громади Анастасія Коваленко.
На чемпіонат Анастасія відправилася у складі збірної України серед молоді жінок, та вже показала гарні результати: здолавши Лауру Хорват з Угорщини, Анастасія вийшла до чвертьфіналу.
У чвертьфіналі Анастасія зустрінеться зі спортсменкою з Китая.
Пишаємося нашою талановитою боксершою та бажаємо впевненості у собі, вдалих боїв та перемоги!
За інформацією Арцизької міської ради!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316410847_439294638393505_6058955518367548789_n-1.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316411919_439294668393502_8885658969187368801_n.jpg)