НОВИНИ ГРОМАД: ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ’ЯТІ ВЕТЕРАНІВ-СПОРТСМЕНІВ
12 листопада 2022 року в спортивному залі Тарутинського ліцею відбувся великий волейбольний турнір пам’яті ветеранів-спортсменів смт Тарутине.Турнір відбувся за підтримки Тарутинської селищної ради, підприємців Тарутинської громади, родичів ветеранів спорту та небайдужих мешканців Тарутинської громади.У двох підгрупах за вихід у фінал змагалися шість команд з м.Арциз, сіл Рівне та Ярове Тарутинської громади та три команди з смт Тарутине.Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди завзято змагалися за титул найкращої.
У вирішальному поєдинку зійшлися волейболісти с.Ярове та команда Тарутине-мікст. До складу команди Тарутине-мікст увійшли як досвідчені спортсмени, так і учні Тарутинського ліцею: і хлопці, і дівчата. Саме ця команда отримала перемогу у фіналі турніру з рахунком 2:1.
По завершенню турніру відбулося нагородження усіх учасників та призерів змагань.Вітаємо команду Тарутине-мікст з перемогою! Команда показала яскраву та динамічну гру, яка всиляє впевнення на подальший розвиток волейболу в громаді.Дякуємо організаторам – волейбольному клубу «Тарутине» та спонсорам турніру за підготовку і проведення спортивного свята, який приніс усім позитивні враження та неповторні емоції!
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315574522_828425745072389_4863563168972373014_n-1024x486.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315528407_828425768405720_5091195660956380059_n-1024x701.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315448002_828425535072410_3102277114674131199_n-1024x635.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315749276_828425621739068_6298697292839020582_n-–-kopiya.jpg)