НОВИНИ ГРОМАД:ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
11 листопада в місті Арциз та старостинских округах Виноградівка та Делень пройшли ігри І-туру Першості з волейболу Арцизької міської територіальної громади.
У першості громади з волейболу приймуть участь 8 команд громади. З міста Арциз – «Арциз 1» та «Арциз 2», з старостинских округів громади команди із таких населених пунктів:
с. Виноградівка, с. Прямобалка,
с. Нова Іванівка, с. Кам’янське,
с. Делень, с. Надеждівка.
Першість громади з волейболу пройде у чотири тури в одне коло та триватиме з 11 листопада по 02 грудня 2022 року.
Результати ігор І-туру:
Арциз 2- Кам’янське-1:2
Виноградівка- Надеждівка-2:1
Виноградівка-Арциз1-2:1
Арциз1- Надеждівка-2:1
Прямобалка-Нова Іванівка-3:0
Делень- Прямобалка-3:0
Делень- Нова Іванівка-3:0.
“Загалом ігри пройшли у дружній обстановці, спортсмени залишилися дуже задоволені грою. Хочу подякувати керівництву громади Парпуланському Сергію Афанасійовичу та депутатському корпусу за підтримку спорту в громаді. Від себе хочу висловити подяку інструкторам-методистам з фізичної культури та спорту КП АФСП “Колос” Арцизької міської за організацію команд у такий важкий час для України”, – підкреслив директор КП АФСП “Колос” Денис Боз.
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314768087_3224717887741986_6711673170281680919_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314770271_3224717451075363_3857800847723387500_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315232274_3224716484408793_8579219050071268977_n.jpg)