ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ПЕРЕВІРИВ ПІДГОТОВКУ ЗАХИСНИХ СПОРУД, ПУНКТІВ ОБІГРІВУ ТА МКП ВПО В БОРОДІНСЬКІЙ ГРОМАДІ
11 листопада першим заступником начальника Болградської районної військової адміністрації Денисом Байлуком спільно з керівниками структурних підрозділів Болградської РВА, представниками Болградського районного відділу поліції ГУ НП в Одеській області та управління Держпродспоживслужби в Болградському районі Одеської області було проведено перевірку готовності захисних споруд в закладах освіти та укриттях цивільного захисту населення, пунктів обігріву та облаштування місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб в Бородінській громаді.
Під час проведеного обстеження зазначених об’єктів, були виявлені недоліки та надані необхідні доручення голові Бородінської громади для їх усунення.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-14_09-58-23-684-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-14_09-58-24-203-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-14_09-58-25-276-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-14_09-58-26-596-778x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-14_09-58-26-852-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-14_09-58-28-216-768x1024.jpg)