СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ
У кожного свій фронт у війні з російськими загарбниками. Завдяки Збройним силам України наші спортсмени мають можливість тренуватися, проводити змагання в Україні, брати участь у міжнародних змаганнях та прославляти нашу країну.
15-19 листопада 2022 року у м.Коломия пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби U-20. У ваговій категорії 61 кг Чемпіоном України став Георгій КАЗАНЖИ з смт.Березине, вихованець Тарутинської ДЮСШ.
Національна збірна України з вільної боротьби 20 листопада прийняла участь у США в престижному міжнародному турнірі меморіалі Біла Фарелла у Нью-Йорку. Сім медалей завоювали наші борці вільного стилю на престижному турнірі! Серед Чемпіонів турніру – Василь МИХАЙЛОВ з смт.Тарутине, вихованець Тарутинської ДЮСШ.
Щиро вітаємо Георгія та Василя з черговими спортивними досягненнями! Високих вам результатів та красивих перемог і на далі!
Наші хлопці показали високий рівень боротьби і тим самим силу, єдність та незламність Українського народу!
Разом до Перемоги!
За інформацією Тарутинської селищної ради!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316314415_439293178393651_6022948541904684221_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316136074_439293358393633_4104913091493352182_n-576x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315546221_439293485060287_7565595634963783607_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316553778_439293505060285_7554996647932065799_n-1024x1024.jpg)