ВИХОВАНЦІ ЦФЗН “СПОРТ ДЛЯ ВСІХ” БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ
З 09 листопада по 12 листопада 2022року, в м. Збараж Тернопільської області, відбувся чемпіонат України з боротьби вільної , в составі збірної Одеської області приймали участь чотири вихованця КЗ “Спорт для всіх” Болградської ТГ , Братов Микола – 2 місце; Колев Даніїл – 5 місце; Мокан Юрій- 10 місце; Білоус Михайло – 10 місце ( в кожній ваговій категорії від 42 до 52 учасника) , тренер Терзі Семен Васильович та Чебан Сергій Миколайович.
Одеська область загальнокомандному заліку зайняла перше місце серед 23 областей. Вітаємо нашу команду , бажаємо подальших успіхів.
За інформацією ЦФЗН “Спорт для всіх” Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315325004_1291806994903640_8293302596073600152_n-771x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315552196_1291806738236999_608104844076605188_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315744305_1291806691570337_5143878188664250003_n.jpg)