НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВЗЯВ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОСТЯХ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ТА ВРУЧИВ ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ І ПОДЯКИ ОВА
Вітаючи присутніх, Максим Марченко, побажав всім міцного здоров’я, миру, а також глибокої віри у щасливе майбутнє Одещини та соборної і неділимої України.
«Нині наша країна переживає складний час за всю історію своєї незалежності, та попри все – ми українці мужньо відстоюємо свободу та суверенітет своєї держави, боремось за єдність і неподільність нашої землі, часто ціною власного життя. Серед героїв, багато і наших земляків-одеситів. Ми вже довели всьому світу що нинішні і наступні покоління українців гідні жити у вільній та демократичній Україні. Наша Одеська область самобутня та неповторна, кожна територіальна громада має свої, лише їй притаманні особливості. То ж впевнений, що саме ідентичність та самобутність визначають єдність. А тільки в єдності наших дій та соборності душ ми можемо досягти Перемоги!» – сказав Начальник Одеської ОВА.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326576531_1026518331643638_1343141705274285247_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326673705_700511928470210_7763263978602331846_n-1024x735.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326540831_864134281463494_6679940230019415815_n-1024x665.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326461870_866411267808475_4221447435284419079_n-683x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326461142_747237853586628_3249626853207102423_n-1024x645.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326449003_952732395694696_7396598314601473087_n-771x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326422098_545861574250219_583308582549601516_n-1024x706.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326390221_5799347990142647_5261315739422425421_n-750x1024.jpg)