НОВИНИ ГРОМАД: ПРЯМОБАЛКІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ЯРМАРКУВАЛИ, А ВТОРГОВАНІ КОШТИ ВІДДАЛИ НА БЛАГОДІЙНІСТЬ
Ще в грудні 2022 року учні Прямобалківського ліцею під час благодійної ярмарки «Зимова рапсодія» зібрали невелику грошову допомогу. Учні та адміністрація закладу спільно зі Службою у справах дітей Арцизької міської ради вирішили передати кошти дітям з сімей, які постраждали від ракетного удару, нанесеного ворогом по м. Арциз 5 грудня.
Вчора у Арцизькій міській публічній бібліотеці діти зустрілися, аби познайомитися один з одним, поспілкуватися та передати зібрані кошти.
Служба у справах дітей Арцизької міської ради спільно з бібліотекою влаштували для дітлахів розважальний захід та тематичні майстер-класи. Під час заходу учні Прямобалківського ліцею передали зібрані 6000 грн арцизьким дітлахам на придбання канцелярії до нового навчального семестру, а також передали продуктові набори від Арцизької міської ради.
«Саме підтримкою, взаємодопомогою та людяністю і славиться український народ. Дякуємо дітям с. Прямобалки за щирі серця та адміністрації школи за допомогу та гідне виховання маленьких українців», – підкреслила керівник Служби у справах дітей Олена Чебан.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/323770545_710142860846717_9177680691147048100_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/323438249_681944583717438_430574582018768673_n-1024x765.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/323445746_567733528561401_300140699221265595_n-1024x765.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/323781995_3466175556955266_8829264428969181557_n-766x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326446642_730006911775488_5452174349839708153_n-1024x765.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326587922_863266714900935_3429312803182070699_n-1024x765.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327028438_567620914982808_5384519031832786558_n.jpg)