РЯТУВАЛЬНИКИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОВЕЛИ ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОФІЛАКТИЧНУ РОБОТУ
З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, фахівці ДСНС проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи, під час яких спілкуються з громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Як правило, основними причинами таких пожеж є: необережне поводження з вогнем, несправність електрообладнання, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових електронагрівальних приладів та пічного опалення.
Рятувальники Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області провели інформаційно-профілактичну роботу у житловому секторі Тарутинської та Болградської територіальних громад.
В ході спілкування фахівці Служби порятунку зауважили на тому, що з настанням опалювального періоду, домовласникам рекомендується встановити суворий нагляд за станом приладів опалення та режимом їх експлуатації.
Для закріплення отриманої інформації рятувальники серед громадян були розповсюджені листівки з правилами пожежної безпеки.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/323716279_927502951962584_8449414029028848483_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327269792_9037596352918827_2084470981825958159_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327289911_1671655169898198_8436984471505713117_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327370861_1342480629659679_3793458445209865817_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327405206_762309262176693_3619219718017122503_n-1024x768.jpg)