СЬОГОДНІ НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО ВЗЯВ УЧАСТЬ В УРОЧИСТИХ ЗБОРАХ З НАГОДИ І-Ї РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ СИЛ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ «ПІВДЕНЬ»
Керівник області, у своєму вітальному слові відзначив, що в управлінні несуть службу мужні, сильні та вірні воїни, які забезпечують надійну оборону нашого міста, області та держави. А територіальна оборона – стала уособленням єдності нації і жаги до перемоги!
«Хочу запевнити, що Одеська обласна військова адміністрація підтримували й надалі буде надавати допомогу військовим. Висловлюю глибоку подяку всім, хто гордо носить звання захисника України, сумлінно та самовіддано виконує військовий обов’язок і бойові завдання, має відповідальність перед рідною Одещиною та своєю країною. Велика вдячність вам за нелегку, але таку потрібну службу, за мужність та відвагу!» – сказав Максим Марченко.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/325185471_525926029329612_4850903407874826544_n-1024x615.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/324941361_1152450125408857_4316815080489191768_n-1024x654.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/325173065_5531287266997818_8259248285818005470_n-1024x691.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/325197012_1012865853003191_5340664984304227296_n-792x1024.jpg)