1. /
  2. Новини
  3. /
  4. В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ ВСТАНОАВЛЮЮТЬ...

В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОНІ ВСТАНОАВЛЮЮТЬ СУЧАСНІ ІЗРАЇЛЬСЬКІ ФІЛЬТРИ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДИ

Якість питної води для потреб населення є однією з головніших проблем Болградського району. Ця проблема існує в Україні, в кожному регіоні, в кожній територіальній громаді.

Тому районна влада постійно знаходить шляхи її вирішення завдяки залученню міжнародних партнерів та приймає участь у різних проектах і програмах.

Сьогодні начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура спільно з першим заступником начальника Болградської РВА Денисом Байлуком ознайомились  з ходом встановлення та  налагодження роботи фільтру високої очистки води в Болградській лікарні, який забезпечить  питною водою найвищої якості мешканців м. Болград.

Потужність очищення зазначеного обладнання складає –  1000 літрів води на годину, або 20 тон очищеної води за добу. Такі передові технології водоочищення використовують в Ізраїлі. А як відомо науково-конструкторський потенціал цієї країни та серйозний підхід до якості, дозволив їх продукції виправдано зайняти місце технологічного лідера в індустрії водоочищення. Завдання подібних новітніх фільтрів для води – видаляти із неї шкідливі домішки. Рівень очищення – тала вода.

 Другий фільтр  такої ж потужності буде встановлено  в одному з житлових мікрорайонів м. Арциз.

Зазначимо, що ці фільтри надійшли до Одеського регіону від “Єврейської релігійної громади Києва”, в якості гуманітарної допомоги, за дорученням головного Рабина України рав Моше Реувена Азмана та завдяки сприянню начальника Одеської ОВА Максима Марченко були передані до Болградського району.