1. /
  2. Новини
  3. /
  4. В ДУНАЙСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ,...

В ДУНАЙСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ЛІКАРНІ, В ІЗМАЇЛІ, ЗАВЕРШИВСЯ ЕТАП БУРІННЯ АРТЕЗІАНСЬКОЇ СВЕРДЛОВИНИ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ З ДООЧИЩЕННЯ ВОДИ

В Дунайській обласній лікарні, в Ізмаїлі, з метою забезпечення альтернативним водопостачанням закладів охорони здоров’я, завершився етап буріння артезіанської свердловини та встановлення обладнання з доочищення води. Наразі триває процес введення в експлуатацію та благоустрій території.

“Свердловина розрахована на 7 кубів на годину, при тому що споживання води в лікарні складає 65 кубів за добу. Як зазначили фахівці, наявність 168 м³ води на добу, дає змогу забезпечити повністю цю лікарню водою і що важливо – відділення гемодіалізу, яке є найбільш водо-залежним та споживає 60% загальної потреби в повному обсязі” – зазначив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Також Дунайська обласна лікарня повністю перейшла на альтернативне опалення: встановлено 2 котла, що працюють на твердому паливі, в яких можна спалювати деревину, вугілля та пелети. Потужність одного котла 250 кКал.

“У разі тривалого відключення електроенергії ця лікарня повністю забезпечена водопостачанням, електроживленням та альтернативним опаленням” – додав Максим Марченко.

Все реакции:

13Вы и ещё 12