НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО ЗУСТРІВСЯ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ ПОСОЛЬСТВА ШВЕЙЦАРІЇ В УКРАЇНІ НА ЧОЛІ З ДИРЕКТОРОМ ПРОГРАМИ СПІВРОБІТНИЦТВА ПОСОЛЬСТВА ШВЕЙЦАРІЇ В УКРАЇНІ АНДРЕАСОМ ХУБЕРОМ
Максим Марченко подякував представникам Посольства Швейцарії в Україні за допомогу та підтримку, яку Швейцарія надає нашій країні та українцям, а також коротко поінформував про безпекову ситуацію безпосередньо в Одеській області.
Начальник ОВА зазначив, що під час ракетного обстрілу завдано значних пошкоджень об’єктам системи енергозабезпечення, тому ситуація з електропостачанням в Одеській області залишається складною.
Пан Андреас Хубер підкреслив, що Швейцарія була і залишається на стороні України і швейцарський Уряд докладає максимум зусиль для допомоги та підтримки нашої держави.
В ході розмови представники делегації Посольства Швейцарії в Україні наголосили, що метою їх візиту до Одещини є ознайомлення з об’єктами культурної спадщини, а також із зруйнованими внаслідок війни цивільними об’єктами, які потребують відновлення та проведення реставраційних робіт.
«26 січня цього року історичний центр міста Одеси внесено до переліку світової спадщини ЮНЕСКО, що є значним успіхом для міста, оскільки це сприятиме плідному співробітництву між Швейцарією та Україною», – повідомив Андреас Хубер.
Під час зустрічі сторони торкнулись питання розробки та реалізації спільних проєктів з відновлення критичної інфраструктури, підтримки внутрішньо переміщених осіб в Одеській області і домовились про подальшу активну співпрацю та об’єднання зусиль для спільного подолання наслідків військової агресії в Одеській області.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328755411_1910535512620734_4856301852721072387_n-683x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/327978389_881863499801620_3386612781053789115_n-1024x627.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328136081_1178127986398828_7799945651997899983_n-1024x683.jpg)