НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА МАКСИМ МАРЧЕНКО ЗУСТРІВСЯ З ВИПУСКНИКАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
Сьогодні Начальник Одеської ОВА Максим Марченко зустрівся з випускниками Національної академії Держприкордонслужби імені Богдана Хмельницького, які отримавши звання лейтенантів прибули за розподілом на місця майбутньої служби на ділянці Південного регіонального управління в Вінницькій, Одеській, Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях.
“Шановні офіцери! Вчора ви були ще курсантами, а нині – отримавши лейтенантські погони, призначені на посади у підрозділах та управліннях прикордонних загонів та вибуваєте до місць проходження служби. Настав ваш час гнати ворога з нашої землі, встановлювати кордони та забезпечувати їх охорону та оборону в майбутньому. Вірю, що про кожного з вас говоритимуть, як про сильних бойовим духом офіцерів, котрі ведуть своїх підлеглих до звитяг та перемог. Будьте достойними героїзму всіх тих прикордонників, які вже проявили себе в боях за нашу Україну!” – сказав у своєму вітальному слові Максим Марченко.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332880053_214591864351063_4207073565329208033_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332782144_585690450367285_8677997953792300356_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332594528_517955886922050_5606618688642994454_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332587299_1574619512950544_5751754236054251794_n-1-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332494372_559984526079780_3557542996406546195_n-1-1024x768.jpg)