НОВИНИ ГРОМАД: 20 СУЧАСНИХ КОМПЛЕКТІВ УЧНІВСЬКИХ ПАРТ, ЗРОБЛЕНИХ ЗА СТАНДАРТАМИ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОТРИМАВ КРИНИЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІД НАШИХ ПАРТНЕРІВ МЕДИА БЪЛГАРО-УКРАИНСКИ ЦЕНТЪР
Учні, батьки, педагоги Криничненського ліцею від щирого серця, висловлюють слова подяки директору громадської організації Болгаро-Українського культурно-освітнього центру «МЕДІА» Катерині Андріївні Гержик за допомогу, своєчасну і таку необхідну. Нехай повернеться вам добро здоров’ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину.
За інформацією Криничненської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/333104275_165455832934988_4044626722582801058_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332854601_560132626081500_6741958864474552964_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332310693_894223875234355_769459705595199432_n-461x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332286875_929695411721470_3337820045485232862_n-1024x461.jpg)