НОВИНИ ГРОМАД: ПРЕДСТАВНИКИ АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОФЛАЙН ТРЕНІНГУ ВІД АГЕНЦІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Відбувся дводенний офлайн тренінг “Основи проєктної діяльності ініціатив в енергетичній сфері” за проєктом “Підвищення рівня обізнаності та поінформованості пілотних громад Півдня та Сходу України щодо енергетичної безпеки та альтернативних джерел енергії”.
У тренінгу взяли участь представники 8 громад, а саме: Шабівська ТГ, Білгород-Дністровська ТГ, Чорноморська ТГ, Арцизька ТГ, Подільська ТГ, Новодонецька ТГ, Болградська ГТ та Вугледарська ТГ.
Під час тренінгу спікер Реваз Татеішвілі розповідав про таке:
– що таке проєктний менеджмент (цикл проєкту, етапи проєктної діяльності)
– цільова аудиторія (створення мапи емпатії, аналіз та пітчінг)
– формування проблеми та мети за мотодологією Візія-SMART
– аналіз потенційних партнерів за методологією ABCD (Asset-Based Community Development)
– діаграма Ганта, кількісні та якісні показники, методи моніторингу та ін.
Важливим моментом тренінгу стало те, що громади написали мети своїх проєктів, завдання, календарний план, бюджет та форми заповнення проєктів. В подальшому учасники отримають менторську підтримку та більш детальну та якісну розробку проєктів.
Цей проєкт виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/333804422_1584503855352370_69728651239556918_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/334005168_6034177259999542_8570628763279805678_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/334017857_1925501884455021_3360733315754936395_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-27_12-30-35.jpg)