НОВИНИ ГРОМАД: СЕМЕРО ДІТЕЙ З АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД БФ “ВІТРИ ЗМІН”
Арцизьку громаду відвідали представники Благодійного фонду «Вітри змін» за підтримки дитячого Фонду UNICEF. Благодійники привезли для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, вкрай необхідну в зимовий період допомогу.
Зокрема, семеро дітей, що мешкають у Арцизькій громаді, отримали ковдри, подушки, постільну білизну, рушники та ліхтарики. Благодійна підтримка тих, хто її гостро потребує, триватиме і надалі.
Служба у справах дітей Арцизької міської ради висловлює вдячність дитячому Фонду UNICEF, голові Благодійного фонду «Вітри змін» Наталії Вегріян за надану дітям громади допомогу.
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328500689_959140531747311_5597977960254089261_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328920561_919456209051329_3863721774350493818_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/326253176_5875506809234887_291307507700836182_n.jpg)