СЬОГОДНІ НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО ЗУСТРІВСЯ З ЧЛЕНОМ ПРАВЛІННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ IBOX BANK ЛІЛІЄЮ ПОТОНЕЮ
В рамках зустріч Начальник ОВА подякував їй за фінансову підтримку надану на проведення робіт з облаштування системи очищення води для забезпечення питною водою центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Одеський».
«Завдяки вашій благодійній фінансовій допомозі роботи виконано вчасно і в повному обсязі. Тепер система дозволяє очистити 250 літрів води годину і має ємність для очищеної води об’ємом 1000 літрів з можливістю встановлення додаткової ємності. Потужність зазначеної системи очищення складає 5000 літрів на добу очищеної води» – зазначив Максим Марченко.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331798354_501943588800894_8990539313055456904_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331864805_1515175965633230_416356629111891785_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331531146_852718885977802_1770489060015534256_n-1024x683.jpg)