СЬОГОДНІ У БОЛГРАДІ ВШАНОВУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ
Щороку, 15 лютого вся Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав.
Саме тому у м. Болград біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам відбувся тематичний захід «З біллю в серці назавжди». В заході взяли участь начальник Болградської РВА Геннадій Бамбура, голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв, Болградський міський голова Сергій Димитрієв, ветерани афганської війни, близькі загиблих, громадськість й просто мешканці району.
Присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх тих, хто не повернувся із поля бою, та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам.
34 роки тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація, в якій брали участь мешканці Болградського району. Десять з них загинули. За офіційними даними, 160375 військовослужбовців — вихідців з України були учасниками цієї війни, 3360 — загинули, 72 — пропали безвісти, 3560 — стали інвалідами.
Під час заходу, зі словами скорботи і підтримки, до присутніх звернулися керівництво району, Болградської громади, Болградської районної організації ветеранів війни в Афганістані та інших воєн, Болградської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану та духовенство.
Начальник Болградської РВА Геннадій Бамбура висловив особливі привітання ветеранам та учасникам бойових дій, які і сьогодні захищають незалежність України на передовій.
Воїнів-інтернаціоналістів, які з честю виконали свій патріотичний обов’язок на території інших держав, нагородили Почесними грамотами Болградської районної військової адміністрації, Болградської районної та міської рад, а також грамотами районних ветеранських громадських організацій Афганістану.
Артисти КЗ «Центр культури та дозвілля» Болградської міської ради виконали перед присутніми тематичні твори.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-50-51-891-1024x817.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-50-52-131.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-50-52-441.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-51-01-051-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-51-04-034-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-53-31-519-1024x782.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-53-38-691-1024x701.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-53-41-153-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-53-39-600.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-53-42-671-1024x655.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-53-40-085.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-53-42-951-1024x794.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-53-40-195.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-53-42-794-1024x654.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-15_11-53-43-410-1024x579.jpg)