НА ОДЕЩИНІ ТРИВАЄ ОБЛАШТУВАННЯ КЛАСІВ БЕЗПЕКИ
Департамент освіти і науки Одеської обласної військової адміністрації продовжує реалізувати всеукраїнський проєкт «Клас безпеки», метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, надання домедичної допомоги, алгоритмам дій в умовах надзвичайних ситуацій тощо.
Особлива увага – дітям з особливими освітніми потребами. Сьогодні в КЗ «Одеська спеціальна школа №91 Одеської обласної ради» відкрито «Клас безпеки» для дітей з порушеннями слуху.
Перший урок з представниками ГУ ДСНС України в Одеській області, Патрульної поліції, ювенальної превенції пройшов для діток у комфортних умовах з сурдоперекладачем українською жестовою мовою. З сурдоперекладом був і мультфільм про мінну безпеку, що так актуально в умовах воєнного сьогодення. Вихованці закладу отримали безліч позитивних емоцій, а головне необхідні знання, які допоможуть у відповідальний момент зберегти здоров’я і життя.
«Це вже 65 клас на Одещині. До початку навчального року ставимо собі завдання відрити інтерактивні безпекові простори у кожному закладі освіти регіону»,- повідомив директор Департаменту Олександр Лончак.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337302815_1196108447774514_1848988292481711538_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337371535_117776111196998_2782927776364214519_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337383020_221385657218530_1985416126515103266_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337508016_544274977693095_4659132808720343258_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337514679_598071365559122_3840968443293541538_n-1024x768.jpg)