1. /
  2. Новини
  3. /
  4. ОДЕЩИНА, ОТРИМАЛА І ВСТАНОВИЛА...

ОДЕЩИНА, ОТРИМАЛА І ВСТАНОВИЛА ФІЛЬТРИ ВИСОКОЇ ОЧИСТКИ ВОДИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПИТНОЮ ВОДОЮ НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ ПОТУЖНІСТЮ ОЧИЩЕННЯ 1000 ЛІТРІВ ТА 200 ЛІТРІВ ВОДИ НА ГОДИНУ

Один фільтр, потужністю у 1000 літрів, встановлено в Болградській лікарні. Другий, такої ж потужності – в одному з житлових мікрорайонів Арцизу, а третій, потужністю очистки у 200 літрів на годину, вже ефективно функціонує в Одеській обласній дорослій клінічній лікарні.

🇮🇱 Відзначимо, що такі передові технології водоочищення використовують в Ізраїлі.

“Знаючи, які гострі проблеми з якістю питної води є в декотрих громадах нашої області, а особливо в медичних закладах, ми прагнули запровадити, за підтримки міжнародних партнерів, і у нас одеському регіоні, технології та фільтри розроблені на їх основі, які якнайкраще справляються з водоочищенням. Рівень очищення цими фільтрами – тала вода” – говорить Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

В Болграді також становлено спеціально оснащений бювет, а в Арцизі – автомат з розливу, і теперь набрати очищену воду можуть усіх бажаючі жителі цих міст.

“Проблема із забезпеченням населення Болградського району якісною водою завжди була важливою, тому, за дорученням Начальника Одеської ОВА та сприяння “Єврейської релігійної громади Києва”, Болградський район отримав дві очисні станції. Перед введенням їх в експлуатацію, були проведені відповідні аналізи води. Згідно отриманих результатів вода, після проходження через фільтри та очищення, відповідає усім вимогам ДержСанПін 2.2.4.-171-10. Це – ще один крок для покращення здоров’я нашого населення» – зазначив І-й заступник Начальника ОВА Борис Волошенков.