ДЖУРА 2023 У М. БОЛГРАДІ
12 травня 2023 року 8 роїв закладів освіти Болградської міської ради взяли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») (середня група ) на рівні громади.
Колись козакам треба було пройти через пороги на Дніпрі, аби стати справжнім козаком, так і учасникам треба було пройти 5 випробувань. Це конкурс «Впоряд», змагання «Перетягування линви», «Стрільба», «Рятівник» та інтелектуальний конкурс «Відун».
За результатами змагань і рішенням журі було визначено переможців.
Рій ЗАЛІЗНИЧНЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ посів І місце, рій ОЗ «БОЛГРАДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» – ІІ місце, рій ВИНОГРАДІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМ. О.О. БАНЄВА – ІІІ місце.
Дякуємо керівникам роїв, вихованцям роїв, всім, хто їх підтримував. Бажаємо вам всім нових перемог і мирного неба. Слава Україні!
За інформацією відділу освіти Болградської ОТГ.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345631960_1042440370070349_5689115142696130061_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345635166_198795439636790_1843869076539285802_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346608758_1014938409915564_714203000730813907_n-1024x707.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346654775_9087227091351243_4103509648670005758_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346756845_966640094475803_5378740437768904001_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346772753_141435038915000_708887929600063334_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345644632_161200966916774_3896001589436350359_n.jpg)