НОВИНИ ГРОМАД: В ТАРУТИНСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ПРОВОДЯТЬСЯ ЗАНЯТТЯ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
Цього тижня фахівці навчально-методичного центру з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області проводять заняття з підвищення кваліфікації з керівництвом виконавчого комітету, керівниками структурних підрозділів, старостами старостинських округів Тарутинської та Бородінської селищних рад.
23 травня 2023р. на занятті були розглянуті наступні питання: види надзвичайних ситуацій; дії керівників і старост у разі виникнення надзвичайних ситуацій; евакуація населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348926135_663130029161061_1064874950518961620_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348864239_572696394930436_6522774845593049739_n-1024x1024.jpg)