БОЛГРАДСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ РЕЙД ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОЖЕЖАМ НА ВІДКРИТИХ ТЕРИТОРІЯХ ТА ПРИВАТНИХ ДОМОВОЛОДІННЯХ
Співробітники Болградського районного управління ДСНС поспілкувались з громадянами, щодо недопущення виникнення пожеж на відкритих територіях, внаслідок спалювання сухої трави.
Під час профілактичного рейду, рятувальники наголосили на забороні розведення багать у пожежонебезпечний період та нагадали дії у разі виникнення пожежі. Не оминули тему щодо заборони купання в не облаштованих водоймищах.
Наприкінці розмов фахівці Служби порятунку вручали пам’ятки застережливого характеру та нагадали про адміністративну відповідальність за спалювання сухої рослинності.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357467024_248171207967228_8744148861630227109_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357467111_248171024633913_2422107822711537850_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357472598_248170904633925_4399413803569446529_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358118543_248171187967230_5986698218836583620_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358130801_248170987967250_655153901449816457_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358528281_248170937967255_2395290072041702332_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358545221_248170844633931_810141855945160195_n-768x1024.jpg)