НОВИНИ ГРОМАД: КНП «ТАРУТИНСЬКИЙ ЦПМСД» ПРОДОВЖУЄ СПІВПРАЦЮ З БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПАЦІЄНТИ УКРАЇНИ»
В березні цього року Тарутинський ЦПМСД отримав від фонду «Пацієнти України» три 12-ти канальні електрокардіографи SE-12/SE-12 EXPRESS, якими користуються сімейні лікарі.
Ще три одиниці сучасних 12-ти канальних електрокардіографів SE-12/SE-12 EXPRESS поступили днями до Тарутинського центру первинної медико-санітарної допомоги від тієї ж благодійної організації. Данні ЕКГ-апарати мають функціонал, який надає лікарям закладу більш широкий спектр можливостей для діагностики при наданні невідкладної допомоги пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями.
Адміністрація КНП «Тарутинський ЦПМСД» в особі директора Меланії Міланової висловлює щиру подяку БО «Благодійний фонд «Пацієнти України» за надану допомогу у вигляді медичного обладнання. Бажаємо фонду «Пацієнти України» благополуччя, процвітання і успіхів, та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, адже завдяки наданому обладнанню, медичні працівники мають змогу вчасно та якісно надати медичну допомогу.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358645677_580323650957269_4385267551470831916_n-472x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/359004019_580323690957265_3471094264899304804_n-682x1024.jpg)