ОДЕЩИНА ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ТРИ СЕЛА НА ХЕРСОНЩИНІ
Одеська область стане частиною проекту «Пліч-о-пліч». Це проєкт допомоги регіонів України у відновленні деокупованих і постраждалих від агресії росії громад. Наша сусідня Херсонщина, як один із найбільш постраждалих регіонів, стане пілотним майданчиком для реалізації проєкту.
Під свій патронат Одеська область взяла три села – це Новодмитрівка, Киселівка та Благодатне. Всі три населених пункти пережили рашистську окупацію і були звільнені нашими героями восени минулого року. До повномасштабної війни у селах жили близько чотирьох з половиною тисяч людей.
Загальна кількість об’єктів для відновлення – 257.
Серед них дитячи садки, школи, медзаклади та житлові будинки.
На теперішній час, сформовано 17 бригад з Одещини, які вже готові приступити до роботи.
Будуємо, допомагаємо, разом перемагаємо!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358394938_653182250176495_41005098550544015_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358438433_653182236843163_6789273710139092525_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358455276_653182116843175_4207323973365684947_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358486696_653182176843169_7807105881115436181_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358583459_653182186843168_8569719052445400779_n.jpg)