ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ УВІЙШЛА ДО ПЕРЕЛІКУ ОБЛАСТЕЙ, ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЯКОЇ СТАНУТЬ УЧАСНИКАМИ СПІЛЬНОГО З ВСЕСВІТНЬОЮ ПРОДОВОЛЬЧОЮ ПРОГРАМОЮ ООН ПРОЄКТУ ЩОДО НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
Зазначений проєкт забезпечить удосконалення організації харчування у школах та вплине на спроможність територіальних громад забезпечити гаряче харчування для учнів 1-4 класів. Проведено анкетування 423 шкіл – потенційних учасників проєкту.
Наразі в області активно триває впровадження реформи шкільного харчування під егідою першої леді Олени Зеленської. Днями в Одеській області реалізовано її черговий етап – відкрито кулінарний хаб на базі закладу профтеохсвіти та успішно розпочато підготовку «агентів змін» з числа майстрів виробничого навчання. Ще раніше в закладах освіти розпочато модернізацію харчоблоків, заміну технологічного обладнання, впровадження нового меню.
Також, в межах реформи, попередньо визначено школи, які потенційно можуть вводити три технологічні моделі організації харчування (фабрика-кухня, опорна кухня, базова кухня) в нашому регіоні. Робота триває.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/347378725_650658610428859_2182234064195563168_n-1024x669.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357388528_650659167095470_2667084172014727870_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357392355_650659250428795_1999384328736318530_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357398528_650659217095465_7695025404169391967_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357723110_650659160428804_8807748183904730015_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357756151_650659240428796_7370960765381541607_n.jpg)