ПРО СПРОМОЖНУ МЕРЕЖУ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ ОДЕСЬКОГО ГОСПІТАЛЬНОГО ОКРУГУ
Під час селекторної наради в Одеській обласній державній (військовій) адміністрації директор Департаменту охорони здоровʼя Одеської ОВА Наталія Одарій-Захарʼєва презентувала погоджену Міністерством охорони здоровʼя України спроможну мережу закладів охорони здоровʼя Одеської області відповідно до Постанови КМУ №174.
Отже, в спроможну мережу Одеської області входять:
центри первинної медико-санітарної допомоги;
центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;
5 надкластерних закладів;
13 кластерних лікарень, в т.ч. хабові з надкластерними функціями;
20 загальних лікарень.
Основною метою плану розвитку госпітального округу є забезпечення якісною, доступною та безкоштовною медичною допомогою населення Одеської області.
«Хочу зазначити, що погоджена спроможна мережа медичних закладів повинна діяти не тільки на папері, а також бути реалізованою впродовж трьох років. Для цього громади повинні активно приймати участь у розвитку медичних закладів, забезпечити матеріально-технічну базу закладів, розвивати комфортні умови надання медичних послуг для пацієнтів, проводити ремонтні роботи, як відділень лікарні, так і дорожнього покриття. Зокрема, громада має забезпечити медиків житлом, достойною заробітною платою та комфортними умовами для роботи. Тобто, бути максимально залученими, щоб лікарня була спроможною та розвивалася», – зазначила Наталія Одарій-Захар’єва.
Детальніше читайте в каруселі.
Департамент охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації
Одеська обласна державна адміністрація
Міністерство охорони здоров’я України
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/360112243_583044464018521_6495197485800137155_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358616348_583045287351772_9189189296743966521_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358625789_583045210685113_983591406621620145_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358626874_583045240685110_8115232396980062824_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358629095_583045160685118_9077008628244680532_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358629462_583045197351781_48426359217541074_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358636384_583045297351771_1022317650966940088_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358643939_583045270685107_1528733217935105846_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358644084_583045220685112_6874764992970598183_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358644966_583045067351794_465824465910336191_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358645696_583045260685108_8579797385883228562_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358656304_583045117351789_1313857374464698578_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358663984_583045044018463_744438890477224458_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/360107527_583045250685109_6027852118139087422_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/360154702_583045230685111_5853543376078186103_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358643973_583045310685103_9197492638455946175_n-1024x576.jpg)