РЯТУВАЛЬНИКИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ В БОЛГРАДСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ
Так, сьогодні фахівці ДСНС спільно з представниками національної поліції та соціальної служби провели з громадянам інформаційно-роз’яснювальні заходи з приводу дотримання правила пожежної безпеки в побуті, чіткого алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, правил відпочинку поблизу водойм та на самих водоймах, дії під час сигналу «повітряна тривога», а також про заборону спалювання сухої рослинності.
Особливу увагу під час проведення будь – якого відпрацювання рятувальники приділяють малозабезпеченим верствам населення, які є найбільш вразливими до численних небезпек. Мається на увазі багатодітні сім’ї та самотні літні люди. Не оминули такі домівки і цього разу.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358416426_578514877804813_2365752054673459933_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358075639_578514957804805_4824327579001897184_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358419893_578514914471476_8614500271435012435_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358451578_578514944471473_2068580208935106040_n-768x1024.jpg)