ТРИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТИ ПРЕДСТАВЛЯТИМУТЬ БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ
19 липня 2023 року відбулося чергове засідання районної комісії з організації проведення в 2023 році у Болградському районі щорічного обласного конкурсу «Найкращий сільський населений пункт із благоустрою Одеської області».
За результатами комісії переможцями другого етапу щорічного обласного конкурсу в групі «Сільські населені пункти з чисельністю населення до 2 тис. осіб» стали: село Баннівка Василівської сільської ради, село Петрівськ Тарутинської селищної ради, село Надеждівка Арцизької міської ради.
Ці населені пункти рекомендовані районною комісією для проходження третього етапу обласного конкурсу який відбудеться з 25 серпня по 10 вересня 2023 року.
Бажаємо всім успіхів та перемоги!
За інформацією Болградської районної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/361914412_659090679581605_985760911006933379_n-1024x771.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/361937845_659090726248267_2969458497702379614_n-1024x754.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/348606541_659090902914916_2710574911935657566_n-725x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/361641908_659090886248251_226858396812022773_n-924x1024.jpg)