#ТИЯК ЯК СТАВИТИ ЦІЛІ, ЩОБ ЇХ ДОСЯГАЛИ
Що б не відбувалося довкола, ставте перед собою цілі. Вони допоможуть концентрувати дії та енергію, знизять відчуття невизначеності. Що більше орієнтирів — то легше долати шторм.
Є і приємний бонус: щоразу, як ми досягаємо цілі, мозок виробляє дофамін — так званий гормон щастя — і ми відчуваємо піднесення від своїх навіть найменших успіхів. Тож втілення цілей — це така собі зарядна станція любові до життя
Сьогодні лишаємо тут кілька порад, як правильно ставити цілі (щоб їх досягати і радіти).
Комунікаційна кампанія «Ти як?» є одним із ключових «пазлів» Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яка впроваджується в Україні за ініціативою Першої леді Олени Зеленської.
«Ти як?» реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357770060_602722665332142_8489325132434741551_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/357711773_602722885332120_58330313635081138_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358032504_602722881998787_1647284220701347068_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358032540_602722888665453_5734735947106241600_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358127905_602722955332113_5914233275321557960_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/358030018_602722958665446_5338619535557958682_n-1024x1024.jpg)