НОВИНИ ГРОМАД: ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРІВ
5 грудня у всьому світі відзначають День волонтера, які сьогодні є найпотужнішою частиною громадянського суспільства України.
З цієї нагоди Тарутинська селищна бібліотека для дорослих в Тарутинському ліцеї з учнями 7-б класу провела годину спілкування «Сучасні творці добра» до Міжнародного дня волонтера.
Під час заходу присутні дізналися про історію виникнення волонтерського руху у світі. Разом визначили хто такий волонтер і як можна їм стати. Говорили про вагомий внесок волонтерської роботи для військових і людей, які опинилися у скрутному становищі в наші часи.
Також усі разом переглянули відеоролик «Про волонтерство в Україні під час війни», завдяки якому діти дізналися про основні напрямки волонтерської роботи під час війни, а також про вагомий внесок волонтерського руху у допомогу військовим.
Відділ культури та туризму Тарутинської селищної ради
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407777219_1043674096880885_7183365521425116684_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407777424_1043674106880884_5457117966568091002_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408872629_1043674110214217_6738849935022675602_n.jpg)