ПРАЦІВНИКИ ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРЕВЕНЦІЇ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ З ДІТКАМИ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМИ ВИПІКАЛИ СОЛОДКЕ ПЕЧИВО ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ
У день Святого Миколая та з нагоди дня Збройних сил України працівники ювенальної превенції Болградського районного відділу поліції з дітками переселенцями, які проживають в будинку сімейного типу випікали солодке печиво для наших Захисників.
Діти із задоволенням приймали участь у процесі випікання смаколиків для наших героїв. А також, дітлахи від щирого серця писали побажання нашим воїнам та малювали малюнки, які в подальшому попрямують до військових.
Подарунки та солодощі були зроблені з любов’ю, адже це ще одна можливість подякувати за захист нашої країни Збройним Силам України!
За інформацією Ювенальної поліції Одещини
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/406932624_739082698263833_2957342766401540290_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407578537_739082661597170_1903367553680869630_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408391825_739082761597160_1059728219753908164_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408283004_739082724930497_749401045019793203_n.jpg)