НОВИНИ ГРОМАД: В ТАРУТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДВІДАЛИ РОДИНИ, ЯКІ ОПИНИЛИСЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ ДЕ ВИХОВУЮТЬСЯ ДІТИ
06 лютого 2024 року Тарутинським селищним центром соціальних служб спільно з інспектором ювенальної превенції Болградського РВП була проведена робоча зустріч з старостами с. Ярове, с. Рівне.
За результатами проведеної зустрічі були відвідані родини, в яких виховуються діти. Під час проведення заходу батькам були наданні консультативні послуги від Центру, органами національної поліції були роз’яснені вимоги чинного законодавства у сфері належного догляду, піклування та виховання дітей.
Додатково батькам були роз’яснені вимоги ст. 184 КУпАП та ст. 150 СК України.
Тарутинський селищний центр соціальних служб
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424982634_1079776879937273_6606788838828258362_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/421961147_1079776773270617_245063533593419784_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/421977496_1079776753270619_879971777855374422_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424655939_1079776876603940_4912671755317680308_n-768x1024.jpg)