ДОРОГІ ДІТИ!
ШАНОВНІ БАТЬКИ!
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають День захисту дітей.
Третій рік поспіль це найбажаніше свято для малечі затьмарене війною, яка безжально руйнує дитячі мрії, право наших наймолодших громадян жити у вільній країні під мирним небом. Війна забрала в українських дітей щасливе, безхмарне і безпечне дитинство. У багатьох – навіть життя і здоров’я… Підступна війна розділила життя дітей України та їх батьків на «до» і «після».
Та попри все, ми дорослі, маємо зробити все можливе, щоб убезпечити наших дітей від усіляких негараздів, сприяти їхньому всебічному розвитку, огорнути любов’ю і підтримкою.
У День захисту дітей бажаємо кожній дитині міцного здоров’я, щасливих і радісних днів, розуміючих і турботливих батьків, успіхів у всіх починаннях, а головне, мирного неба.
Дякуємо Збройним силам України за можливість у ці неспокійні дні вітати дітей зі святом.
З повагою
Голова
Начальник Болградської районної державної військової адміністрації
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/447243060_764077179248581_8198354797702578466_n.jpg?stp=dst-jpg_p480x480&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=SqH02BygrpEQ7kNvgHL9bCA&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AYAN6p45rv4o-BMTaGRQUMdj3CpctMNHk_50N1oCD7Y7lg&oe=66632893)
![](https://scontent.fods1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/447472654_764077145915251_1479761021894115224_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=VmmQiMHRm5UQ7kNvgGPIiCr&_nc_ht=scontent.fods1-1.fna&oh=00_AYDouMNuA7vAsQlwm741U8gI2XBB85OPHlukwEaQr3jB2A&oe=666346BB)