ГОЛОВА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ВЗЯВ УЧАСТЬ В ЗАСІДАННІ РОБОЧОЇ ГРУПИ “ПРОЗОРІСТЬ І ПІДЗВІТНІСТЬ” ОДЕСЬКОЇ ОВА
Сьогодні, 6 червня, відбулось засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» в Одеській області, в якому взяв участь голова Болградської РВА Михайло Шарафаненко, перший заступник начальника Болградської РВА Валерій Єребакан, заступник начальника Болградської РВА Олександр Іорданов, начальник відділу фінансів райдержадміністрації Павло Синельников та голови громад району. Проходила нарада під головуванням начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера та заступника начальника Одеської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергія Кропиви. Під час наради був проведений аналіз роботи робочих груп в районних адміністраціях з квітня поточного року. Керівники районів доповіли[…Читати далі…]
Read more