НОВИНИ ГРОМАД: СПОРТСМЕНИ З БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАЛИ ПЕРШИМИ У МІСЦЕВОМУ ЧЕМПІОНАТІ З ФУТБОЛУ
26 червня в місті Білгород-Дністровський пройшов фінальний тур місцевого чемпіонату з футболу. Протягом двох місяців команди з Одеської області змагалися у напружених та важких зустрічах. Участь в змаганні прийняла команда ЦФЗН “Спорт для всіх” Болградської міської ради ДФК «Ялпуг».
Серед чисельних команд з Білгород-Дністровська, Ізмаїлу, Арциза, Зорі, Кулевчі наші юні спортсмени стали першими та без жодної поразки з гордістю підняли кубок чемпіонів!
Дякуємо організаторам змагань за професійний підхід до організації чемпіонату, а командам-суперникам за емоції та боротьбу на футбольному полі!
Далі – більше !
За інформацією Болградської міської ради
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449378636_780147550974877_8326371780731843047_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=WQgpb-KPOdoQ7kNvgHH9uQW&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYBL2F7T8SupGtRWQBrEoAWc_mv2jdqeh-GcU3gc1Fq5ag&oe=66841F42)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449234656_780147577641541_4361019330411057498_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=gof1DTbAbjMQ7kNvgGQWvNp&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYBRnDir_Uga3CM5-Fx1DAMHUdI_Oi-QghJiSNkxeLATfA&oe=66842660)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449218152_780147564308209_4413237305197713909_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=g8tURSIfwR0Q7kNvgFESSd_&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYBHvcIbB64mv7huELvJvAj5yonQnvqD9qvrsbX7e5ix0g&oe=66841318)