ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ БОЛГРАДЩИНИ
Дорогі ветерани державної служби!
Сердечно вітаю вас із професійним святом та висловлюю найщиріші слова подяки усім вам, які з повною віддачею працюють на благо жителів Болградського району.
Саме ви є частиною ланцюжка, що об’єднує державу і громадян. В першу чергу, ви служите народу і працюєте заради нього. Треба визнати, що державний службовець – особлива професія, яка потребує напруженої праці, самовідданості, професійної компетентності, гнучкого реагування на запити як сучасного суспільства загалом, так і окремих його громадян.
Я твердо вірю, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на виконання функцій держави в умовах воєнного стану, побудову демократичного суспільства на засадах забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені та подоланню наслідків військовій агресії з боку РФ.
Бажаю вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, Перемоги та миру нашому народу!
З повагою,
Голова
Начальник районної державної
(військової) адміністрації Михайло Шарафаненко
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448983819_777081901281442_3268912950453693422_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=C31ZdxzbjKEQ7kNvgHCSvUn&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYAqNLZLyor6XSFEieDbspGiKaB2uiiF06SmvproGAX8Sg&oe=667ED335)
![](https://scontent.fods8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/449014181_777081921281440_5820849179503573656_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=ESQU7IwYQLwQ7kNvgGgFcSl&_nc_ht=scontent.fods8-1.fna&oh=00_AYBhI40Gz2LdNqsgWq0V5sgxoYQ3dx9A9UOpo2eqiFWPDg&oe=667EF204)