1. /
  2. Новини
  3. /
  4. ПАМ’ЯТАЄМО. ШАНУЄМО. БОРЕМОСЯ: У...

ПАМ’ЯТАЄМО. ШАНУЄМО. БОРЕМОСЯ: У БОЛГРАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Щороку 22 червня український народ схиляє голови у глибокій скорботі, вшановуючи світлу пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна.

Цього року виповнюється 85 років з дня, коли вранці 22 червня 1941 року розпочалася німецько-радянська війна — трагічна й кривава складова світового конфлікту. Вона горем і болем увірвалась у кожну українську домівку, принісши масовий терор, смерть та руйнування. за різними підрахунками, загалом у тій війні загинуло від 50 до 85 мільйонів людей. З них 8–10 мільйонів — це українці. Це колосальні, непоправні втрати, які стали одними з найбільших серед усіх країн-учасниць.

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні у місті Болград відбувся пам’ятний захід.

Заступник голови Болградської районної державної (військової) адміністрації Олександр Іорданов разом із керівництвом Болградської районної та міської рад поклали квіти до Меморіалу Слави. Вшанувати пам’ять всіх, чиї життя було покалічено та зруйновано доєдналися, представники організацій та підприємств району, представники громадський організацій району й мешканці міста.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, чиї життя були покалічені, зруйновані або безжально забрані смертельними жорнами нацизму.

Сьогодні, через 85 років, Україна знову потерпає від підступної та жорстокої військової агресії — цього разу з боку росії. Саме тому кожен із нас зараз особливо гостро, крізь біль та втрати, усвідомлює справжню ціну свободи, миру та безпеки.

Як і тоді, кращі сини і доньки українського народу зі зброєю в руках захищають наші кордони, нашу незалежність та наше право на життя. Ми вистояли тоді — переможемо й зараз!

Вічна і світла пам’ять усім загиблим у Другій світовій війні. Честь, слава і безмежна вдячність нашим сучасним Героям!