СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ — ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ ГРОМАД: БОЛГРАДЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ОБЛАСНОГО СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ
Сьогодні, 22 червня, Одеська обласна організація Профспілки працівників державних установ України провела онлайн семінар-тренінг «Соціальний діалог як інструмент співпраці для забезпечення соціально-економічного розвитку громад», до якого долучились державні службовці Болградської районної державної (військової) адміністрації.
Мета зустрічі — визначення реальної ролі соціального діалогу в розбудові громад, активний обмін практичним досвідом та спільний пошук дієвих механізмів співпраці між усіма сторонами в сучасних, досить непростих умовах.
В межах семінару була запланована тренінгова сесія «Про важливість розвитку культури соціального діалогу».
Своїми знаннями та кейсами з учасниками поділилася спікерка заходу – доктор наук з державного управління, професор, проректор Інституту менеджменту освіти та директор Лабораторії соціального діалогу Профспілки працівників держустанов України Ольга Петроє.
«Взаємодія, відкритість та вміння слухати один одного — це основа стабільного розвитку будь-якої громади. Соціальний діалог сьогодні є не просто інструментом, а необхідністю для ефективного управління та підтримки людей», — було підкреслено під час заходу.
Отримані знання та практичні рекомендації обов’язково будуть впроваджені в роботу задля зміцнення соціально-економічного потенціалу нашого краю!


