КОМАНДИ ДРУЖИН ЮНИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ – ПОЖЕЖНИХ КРИНИЧНЕНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ВІДВІДАЛИ 17 ДЕРЖАВНУ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНУ ЧАСТИНУ
19 травня до 17 державної пожежно-рятувальної частини міста Болград завітали учні та учасники команди Дружин юних рятувальників – пожежників Криничненського ліцею Криничненської сільської ради.
🔸На порозі частини, учасників руху зустріли рятувальники, які провели екскурсію підрозділом, розповіли про можливості пожежних авто, бойового спорядження та обладнання, а також про виклики на які доводиться реагувати щодоби. Команда ДЮРП показала свою візитівку і привітання, яке вони підготували для рятувальників 17 державно-пожежно рятувальної частини, чим дуже вразили рятівників.
🔸Також ДЮРПівці мали можливість спробувати стати справжніми рятувальниками, а саме: приміряти захисний одяг вогнеборців, апарати для захисту органів дихання, дізнатися про роботу пожежного спорядження та загасити умовну пожежу. Учням закладу також розповіли про вищі навчальні заклади в які вони в цьому році можуть вступити, якщо бажають стати справжніми рятувальники.
🔸В Болградському районі рух Дружин юних рятувальників — пожежних набирає обертів та активно розвивається, що допоможе максимально навчити молоде покоління безпеці життєдіяльності.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348284894_3532273180373811_3637059347858132502_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348587977_1285499352396494_2363676138852731592_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348458308_1446064906169860_12860653775834876_n-1024x960.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348568010_3344592242459473_6966469959721065470_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348584866_787272439576373_5339469788733754890_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/348832068_122843437465269_7788692713518324775_n-1024x768.jpg)