ВАКЦИНАЛЬНИЙ АВТОБУС РОЗПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ
Сьогодні 18 липня 2023 року, згідно з затвердженим графіком, вакцинальний автобус працював на території Болградської громади. В рамках заходу здійснювалось вимірювання артеріального тиску, вимірювання рівня глюкози крові, поширення інформаційних матеріалів, тощо підвіз осіб, якім необхідна консультація сімейного лікаря до Болградського районного Центру первинної медико – санітарної допомоги.
Фахівцями Болградського районного відокремленого підрозділу ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» проводилась інформаційне – роз’яснювальна робота серед населення щодо важливості вакцинації, з питань імунізації, профілактики кишкових інфекцій.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/348597825_308522814854107_2845231766074160618_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/348587476_308522694854119_3487928943889164571_n-768x1024.jpg)