НА БОЛГРАДЩИНІ РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДУЮТЬ ПРО ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ В ПЕРІОД ЖНИВ
19 липня співробітники Болградського районного управління Головного управління ДСНС України в Одеській області здійснили профілактичний рейд жнивами на території Кубейської та Арцизької територіальної громади.
Рятувальники поспілкувались з працівниками, які задіяні під час збирання врожаю та наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки. Також співробітники ДСНС оглянули наявну техніку, зокрема укомплектованість її вогнегасниками та вручили працівникам інформаційні листівки.
Рятувальники переконані – дотримання правил пожежної безпеки під час жнив, збереже хлібні поля.
За інформацією Болградського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/361939853_255976370520045_4571782343895309898_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/362204790_255976783853337_8292894832111745662_n-1024x766.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/362252884_255976707186678_5877635661716489024_n-1024x766.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/362269482_255976390520043_243727069116296924_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/362278907_255976723853343_4124062687943917452_n-1024x768.jpg)